denissil'in Yeri :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

denissil'in Yeri :D

Mesaj tarafından denissil Bir Cuma Ocak 01, 2010 4:00 am

selamlar selamlar selamlar Cool

tamam tamam alkısa gerek yok geldim tamam sakin sakin cheers haha afarm Very Happy

ben sitenizin yeni delisii.. ıı pardon yeni Süper Moduyum Cool 14 yasındaım caktırmaın 15 e giriorm subatta Very Happy lise 1 öğrencisiyim.
izmir de yasıorm yanlıs olmasın TRABZONLUYUM Cool cok byük bir delilikle oktay kaynarca fanıyım Very Happy şiir yazarım.. ki ömrünüzde bnm gibi bi cins bulamassınız Very Happy sorulara ve elestirirlere acıgım canımcımlarım Very Happy hakikaten güzel bir forum olucak Very Happy Cool Twisted Evil
denissil
Admin
Admin

Aktiflik :
500 / 999500 / 999

Takımlar :
Ruh Hali :
Rep Gücü : 2245

Kullanıcı profilini gör http://oktaykaynarca.7forum.net

Geri: denissil'in Yeri :D

Mesaj tarafından tugce_kaynarca Bir Cuma Ocak 01, 2010 11:52 am

arkadaşlar merhaba ben tuğçe:D oktay kayanrcanın yaklaşık olarak 6 senedir fanıyım.:Dkendisine 4 sene sırılsıklam aşık bi modda gezdim:Donun için ona ulaşmak içn neler yaptım bir bilsenizz deli manyak derdiniz heralde:Dona karşı duygularım artık saplantı halindeydi.her gün rüyamda görüyodum artık part part dizi çekiyoduk rüyamda o derece yani..Very Happy.neyse çok şükür o saplantılı halim 2 sene önce geçti:d ama hala tabiki kendisini en büyük fanlarından biriyim.yani onun haytını bildiğim kadar kendi hayatımı bilmiyorumdur belkide.hangi tarihte nerde ne yaptı vs..Very Happy herşeyini biliyorum,bir tek kendisiyle tanışmak nasip olmadı sadece telefonla konuşabildim okadar:d.inşallah allah bir gün nasip eder.en büyük hayallerimden biri oktay abimle tanışmak.bu arada 20 yaşındayım üniversite 2.sınıf öğrencisiyim(gazi matematik öğretmenliğinde) denissil seni sanki dizifilm comdan hatırlıyorum yanlışsam düzelt beni.ama ben oray artık girmek istemiyorum hatta girmiyorum bile okadar ço ktartıştımki maraz ali fanlarıyla.oktay kayanrcayı kötüleyip duruyorlar.neyse cümleten hoşbulduk..Very Happy
tugce_kaynarca
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Rep Gücü : 39

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından denissil Bir Cuma Ocak 01, 2010 11:41 pm

hosgeldin Very Happy eed denissil bu nicki nerde görsen kesin ben Very Happy direk ben geliyim akla Very Happy eed bende o siteye girmiorm. cok kötülüolar.polemik oluo filan sevmiorm :/ ama bütün sitelerde parmagım vardı yani Very Happy bnde 6 senedir cok seviorm onu. ama benim derecem yükselio Very Happy o zamanlar bilgisayar yokdu ilgilenemiodm izmirden Very Happy zor oluor yani. delilik konusunda emin ol anlat inanırım Very Happy kendi yapmıslıgım vardır Very Happy
denissil
Admin
Admin

Aktiflik :
500 / 999500 / 999

Takımlar :
Ruh Hali :

Mesaj tarafından bur_cu Bir Paz Ocak 03, 2010 3:42 pm

hosgeldin tugce abla Very Happy walla sn en azndan saplantili halin gecmis Very Happy bnmki daha gecmedi Very Happy bnmki ins. daha da yukselcek Very Happy:D sansliymissn yha sen bak konusmussn Oktay Kaynarcay'la daha bn ve denissil onuda yapamadk Very Happy onuda yapicak ins. Very Happy:D demi denissil Very Happy bnmde 2 sene oldu Very Happy harbi cok seviyorm Oktay Kaynarca'yi Very Happy yeri gelmiskn tugece abla Oktay Kaynarca'nin tel nosu warsa yolla yha bizde konusalim Very Happy Very Happy
bur_cu
Admin
Admin

Aktiflik :
600 / 999600 / 999

Rep Gücü : 1154

Mesaj tarafından denissil Bir Paz Ocak 03, 2010 5:39 pm

denissil deil lan DE-NİZ Very Happy yoktr canım numarası :/ Smile

insan adı en son anıldıgı gün ölür Kamran Dede
denissil
Admin
Admin

Aktiflik :
500 / 999500 / 999

Takımlar :
Ruh Hali :

Mesaj tarafından bur_cu Bir Salı Ocak 05, 2010 6:32 pm

tmm lan deniz Very Happy harbi yok mu lan :/Very Happy
bur_cu
Admin
Admin

Aktiflik :
600 / 999600 / 999

Mesaj tarafından tugce_kaynarca Bir Perş. Ocak 07, 2010 7:49 pm

hoşvulduk cnm. vala dediğim gibi bnmki saplantı bide aşırıydı bildiğiniz gibi değil dedimya yaptıkalrımı flan anlatsam off yani yuhhh derdiniz heralde.sizlerle tanışmayı isterim:D konuşmam şöyle oldu.tabikide cep numarasından falan değil.ben artık oktay abim hakkıdna okadar çok araştırm a vs yapıyordumki dedimya hakkında bilmediğim hiçbirşeyi yok yani. belki biliyorsunuzdur oktay abim judo federasyonunda yönetim kurulundaydı.hala devam ediyomu bilmiyorum.2.5 sene önce konuşmuştum lise sondum.neyse işte ordaki üyeşiğinden adresde vardı üçgen yapımevi diye.tel nosuda vardı yapımevinin.bu yapımevide mehmet aslantuğyla birlikte kurmuşlar.aradım işte orayı hatta arıymadım heyecandan titriyodumm zaten bide dersten kaçmıştık bikaç arkadaş bizim okldada tel çekmezdi:D ara ara:d birden kapandı tel.ağlamaya başladım zaten:d sonra sesim flan titriyo baya arkadaşa verdim sen konuş diye o aradı işte sekreter çıktı buyrun flan işte ben oktay kayanrcanın çok büyük hayranıyım acab kendisine nasıl ulaşabiliriz bi imkanı yokmu falan dedik.sonra kadın kendisi burda değil zaten dedi.onun bi asistanı var onun numarasını verebilirim dedi.neyse sonra numarayı aldık asistanını aradık işte napcaksınız flan dedi.anlattım işte onun şu dünyadak en büyük hayranıyımdır flan dedim.oda belli oluyo zaten buraya kadar ulaştığınıza göre dedi baya bi araştırma yapmışsınız:d neyse şansıma oktay abim ordaydmış kadın seslendi ben tabi ölüyom yani oan sonra çıktı tlefona kekeledi mresmen güldü.anlattım işte sizi rahatsız etmek gibi bi amacım yok sadece sizle bi kez olsun konuşabilmek dedim amacım.okadar ço kseviyorumki dedim yaptığınız herşeyi biliyorum herşeyinizi takip ediyorum.sabah akşam her gün sizi düşünüyorum:dsiz herşeyin en iyisine layıksınız falan içimde ne varsa döktüm.en büyük haylim dedim bir gün sizle tanışabilmek tabi istanbulda olamadığım için zor bi durum ama sizle konuştumya oda yeter dedim bana.oda çok teşekkür etti falan bu kadar seviliyomuymuşuz özeliklede bi genç kız tarafından dedi espri yaptı güldü falan. öyle işte bu kadar:D ama şu an üçgen yapımevinden ayrılmış oktay abim.kaaptmışlar orayı
tugce_kaynarca
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik :
0 / 9990 / 999

Rep Gücü : 39

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından bur_cu Bir Cuma Ocak 08, 2010 5:20 pm

way be Very Happy Very Happy tabi canm onun ne kdr cok genc kiz hayrani warda kendi bilmiyo Very Happy Very Happy off bnde tanismak ve konusmak istiyorm Very Happy Very Happy
bur_cu
Admin
Admin

Aktiflik :
600 / 999600 / 999

Mesaj tarafından denissil Bir C.tesi Ocak 09, 2010 12:43 am

ooo konusmussun işte ne güzel =)) yav bn de onun gibi bişe yasadım =) bi zamanlar acaip Talat Bulut hayranıydım. bi şekilde buldm konusurken kafayı yiodm Very Happy ki adama bi küfretmediğim kalmıs heycandan =)) herneyse Very Happy snn adına cok sevindim ablacım Very Happy snn yerinde olsam sanırım krize girerdi =)) ki bnde tel numarası olsada arıyamam korkudan =)) sete gidicektim istanbula Very Happy kaçmayı planlıodm Very Happy ama amcam Trabzona gidiomus :/ o yüzden beceremiorm :/ ki İstanbulda olsam gece gündüz sette yatardım Smile

insan adı en son anıldıgı gün ölür Kamran Dede
denissil
Admin
Admin

Aktiflik :
500 / 999500 / 999

Takımlar :
Ruh Hali :

Mesaj tarafından Sponsored content